Климатик GREE GUD100WNhA-T/GUD100G/A-T
3,815.00лв. / 1,950.58€

| Производител | Gree |
|---|---|
| Btu | 36000 (10.0 KW) |
| Мощност при охлаждане (kW) | 10.0 |
| Мощност при отопление (kW) | 12.0 KW |
| За помещения (кв. м) | от 51 до 65 |
| Ел.Консумация – охлаждане,kW | 2.95 |
| Ел.Консумация – отопление,kW | 3.7 |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| SCOP | 4,1 |
| SEER | 6.1 |
| Работен диапазон – охлаждане, °C | -20 до +46 |
| Работен диапазон – отопление, °C | -20 до +30 |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 1350x253x326 |
| Размери Външно тяло,мм | 940x460x820 |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 53/51/46/43 |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Вид на вътрешно тяло | Стандартен |
| Цвят на панела | Бял |
| Захранване | 230V, 50Hz |
| Хладилен агент | R 32 |
| Производство | Китай |
| Гаранция | до 24 месеца |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GREE |
|---|---|
| МОЩНОСТ | 36000 (10.0 KW) |
| КЛАС | A++/A+ |
Климатиците GREE GUD100WNhA-T/GUD100G/A-T са предназначени за стенен монтаж. Те осигуряват комфортно отопление и охлаждане и намират приложение в по-големи помещения, тъй като се характеризират с висока мощност.
Характеристики:
- Инверторен стенен климатик
- Хладилен агент – R32
- DC вентилатор с 4 скорости
- Безжично дистанционно управление
- Опция за закупуване на жично дистанционно управление
- Таймер
- Лицев панел с LED индикатор
- Интелигентно обезскрежаване
- Перящ се филтър
- Функции: I Feel (температурен сензор в дистанционното управление)
- Автоматичен рестарт
- Топъл старт
- Самодиагностика
- Интелигентно обезскрежаване
- Поддържащ зимен режим
- Нощен режим
- Заключване
- Напомняне за мръсни филтри

Бърза и сигурна доставка!
Насладете се на удобно и безпроблемно пазаруване онлайн. Гарантираме бърза обработка на поръчките и доставка до Вашата врата. Доверете се на нас за качествена услуга, която пести време и усилия. Пазарувайте лесно и безопасно с нас!
Условия и опции
Нашият екип предлага удобни и ясни условия, съобразени с вашите нужди.
Ние гарантираме коректност и прозрачност при всяка стъпка от процеса на поръчка и доставка.
Вашето удовлетворение е наш приоритет.
Внимателно подбрани опции за плащане и доставка ви позволяват гъвкавост и удобство. Изберете между различни методи за плащане, бързи срокове за доставка и възможности за връщане, които са съобразени с вашите очаквания.
Често купувани заедно
Климатик GREE GUD100WNhA-T/GUD100G/A-T

| Производител | Gree |
|---|---|
| Btu | 36000 (10.0 KW) |
| Мощност при охлаждане (kW) | 10.0 |
| Мощност при отопление (kW) | 12.0 KW |
| За помещения (кв. м) | от 51 до 65 |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 2.95 |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 3.7 |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| SCOP | 4,1 |
| SEER | 6.1 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -20 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -20 до +30 |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 1350x253x326 |
| Размери Външно тяло,мм | 940x460x820 |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 53/51/46/43 |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Вид на вътрешно тяло | Стандартен |
| Цвят на панела | Бял |
| Захранване | 230V, 50Hz |
| Хладилен агент | R 32 |
| Производство | Китай |
| Гаранция | до 24 месеца |
Wi-Fi адаптор WF-RAC, Mitsubishi Heavy
Wi Fi адаптер BRP069B42, Daikin
Свързани продукти
Климатик Daikin Stylish FTXA20BS/RXA20A




| Btu | 7000 (1.5 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.38 |
| За помещения (кв. м) | от 2 до 10 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.0 |
| Мощност при отопление (kW) | 2.5 |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия |
| Размери Външно тяло,мм | 550x765x285 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 5.15 |
| SEER | 8.75 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Сив |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Daikin Stylish FTXA35BS/RXA35A




| Btu | 12000 (4.0 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.75 |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 3.4 |
| Мощност при отопление (kW) | 4.0 KW |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия/Турция |
| Размери Външно тяло,мм | 550 x 765 x 285 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 5.15 |
| SEER | 8.75 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Сив |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
| Вид на вътрешно тяло | Дизайнерски |
Климатик Daikin Stylish FTXA42BS/RXA42A




| Btu | 15000 (5.0 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.0 |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.0 |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия |
| Размери Външно тяло,мм | 735 x 825 x 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7.5 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Сив |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Toshiba Daiseikai 9 RAS-B10PKVPG/RAS-10PAVPG




| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до 24 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 24 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0.44 |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.60 |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.5(0.8-3.5) |
| Мощност при отопление (kW) | 3.2((0.7-5.8) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 42/24 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 x 800 x 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293X851X270 |
| SCOP | 5.20 |
| SEER | 10.6 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
Климатик Toshiba Daiseikai SUPER 10 RAS-B10S4KVPG-E/RAS-10S4AVPG-E




| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -20 до +24 |
| Енергиен клас | А+++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0.47(0.16-0.82) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.60(0.16-1.50) |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.5(0.6-3.5) |
| Мощност при отопление (kW) | 3.2(0.7-5.8) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 40/19 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 × 800 × 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293×940×257 |
| SCOP | 5.3 |
| SEER | 10.7 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Toshiba Daiseikai SUPER 10 RAS-B13S4KVDG-E/RAS-13S4AVPG-E




| Btu | 12000 (4.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -20 до +24 |
| Енергиен клас | А+++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0.8(0.2-1.1) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.8(0.18-1.6) |
| За помещения (кв. м) | от 19 до 25 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 3.5(0.9-4.2) |
| Мощност при отопление (kW) | 4.0(0.7-6.3) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 41/20 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 × 800 × 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293×940×257 |
| SCOP | 5.2 |
| SEER | 9.6 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Дървесен |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Toshiba Daiseikai SUPER 10 RAS-B18S4KVDG-E/RAS-18S4AVPG-E
4670 лв.(2388 €)




| Btu | 18000 (6.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -20 до +24 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 1.4(0.2-2.2) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.45(0.19-1.9) |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 5.0(0.9-6.0) |
| Мощност при отопление (kW) | 6.0(0.8-7.2) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 41/20 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 × 800 × 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293×940×257 |
| SCOP | 5.3 |
| SEER | 10.7 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Дървесен |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Toshiba YUKAI RAS-B13E2KVG/E2AVG-E
| Btu | 12000 (4.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до 24 |
| Енергиен клас | A+++/A++ |
| Гаранция | до 24 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 1,1(0,25-1,25) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0,92(0,18-1,25) |
| За помещения (кв. м) | от 19 до 25 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 3,3 (1,2-3,6) |
| Мощност при отопление (kW) | 3,6 (0,97-4,5) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 20/24/33/41 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 530x660x240 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 288x770x225 |
| SCOP | 4.60 |
| SEER | 7.0 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
| Хладилен агент | R 32 |
| Wi-fi | Опция |

ИНВЕРТОРНИ
ХИПЕРИНВЕНТОРНИ
ПОДОВИ
ТАВАННИ
КАНАЛНИ
КАСЕТЪЧНИ





Отзиви
Все още няма отзиви.