Климатик Daikin PERFERA FTXM60R/RXM60R
5,096.00лв. / 2,605.54€


| Btu | 21000 (6.8 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон – охлаждане, °C | -10~50 |
| Работен диапазон – отопление, °C | ‘-20 ~ +24 ºC |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация – охлаждане,kW | 304 кВтч годишно |
| Ел.Консумация – отопление,kW | 1.562 |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 6.0(1.7-7.00) |
| Мощност при отопление (kW) | 7.0(1.7-8.0) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 45/36/33, 46/37/30 |
| Продуктов код | 3042.02.395/3042.02.340 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия |
| Размери Външно тяло,мм | 734x870x373 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 300×1.040×295 |
| SCOP | 4.3 |
| SEER | 6.9 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Бял |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Daikin |
|---|---|
| КЛАС | A++/A++ |
| МОЩНОСТ | 21000 (6.8 KW) |
FTXM-R/RXM-R – до А+++ както при отопление, така и при охлаждане!
Климатиците от новата серия FTXM-R PERFERA са произведени по подобрени технологии и осъвършенствани функции. Вътрешните тела, предназначени за високо стенен монтаж са проектирани да осигуряват перфектеният комфорт и уют в помещенията. Те са с нов и уникален дизайн – стилен и ненатрапчив, вписващ се без проблемно с всеки интериор. Системата работи с хладилен агент R-32, който се отличава с висока енергийна ефективност и по-нисък Потенциал за глобално затопляне, в сравнение с версиите, използващи R-410.
Характеристики на продукта:
- Интелигентно око за две зони, благодарение на което се пести енергия и се предотвартяват течения. Въздушният поток се насочва автоматично встрани от хората в помещението, а ако не е засечено присъствие в помещението – уредът преминава в икономичен режим на работа.
- 3-D въздушен поток – въздушният поток може да се регулира нагоре, надолу, наляво и надясно, а също така и автоматично
- Ускорено отопление – бързо загряване при пускане
- Flash streamer и сребърен филтър – за отстраняване на алергени и пречистване на въздуха
- Daikin Residential Controller – за отдалечен контрол чрез смартфон и таблет
- Икономичен режим на използване на енергията, когато са включени много уреди и има вероятност за претоварване на електрическата мрежа. Също така може да бъде използван и когато желаете да намалите консумацията на енергията
- Режим на комфортен въздушен поток, както при отопление, така и при охлаждане. Въздуха в стаята се разпределя автоматично в помещението, като се избягва директното насочване към хора
- Режим на пълна мощност – с натискането само на един бутон за бързо достигане на желаната температура за възможно най-кратко време, като след 20 минути автоматично се превключва обратно към зададанения нормален режим на работа
- Режим на безшумна работа на вътрешно тяло
- Режим на безшумна работа на външното тяло
- Седмичен таймер, който позволява да бъдат зададени до четири работни периода в денонощието, седем дни в седмицата
- Самодиагностика
- Автоматично рестартиране
- Степени на оборотите на вентилатора – 5

Бърза и сигурна доставка!
Насладете се на удобно и безпроблемно пазаруване онлайн. Гарантираме бърза обработка на поръчките и доставка до Вашата врата. Доверете се на нас за качествена услуга, която пести време и усилия. Пазарувайте лесно и безопасно с нас!
Условия и опции
Нашият екип предлага удобни и ясни условия, съобразени с вашите нужди.
Ние гарантираме коректност и прозрачност при всяка стъпка от процеса на поръчка и доставка.
Вашето удовлетворение е наш приоритет.
Внимателно подбрани опции за плащане и доставка ви позволяват гъвкавост и удобство. Изберете между различни методи за плащане, бързи срокове за доставка и възможности за връщане, които са съобразени с вашите очаквания.
Често купувани заедно
Климатик Daikin PERFERA FTXM60R/RXM60R


| Btu | 21000 (6.8 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10~50 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-20 ~ +24 ºC |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 304 кВтч годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.562 |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 6.0(1.7-7.00) |
| Мощност при отопление (kW) | 7.0(1.7-8.0) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 45/36/33, 46/37/30 |
| Продуктов код | 3042.02.395/3042.02.340 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия |
| Размери Външно тяло,мм | 734x870x373 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 300x1.040x295 |
| SCOP | 4.3 |
| SEER | 6.9 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Бял |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
Wi-Fi адаптор WF-RAC, Mitsubishi Heavy
Wi Fi адаптер BRP069B42, Daikin
Свързани продукти
Климатик Daikin Sensira FTXC20E/RXC20E




| Btu | 7000 (1.5 KW) |
|---|---|
| COP | 3.65 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 ~ 46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-15 ~ +18 ºC |
| EER | 3.53 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 106 kWh годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 594 kWh годишно |
| За помещения (кв. м) | от 2 до 10 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.0(1.3-3.0) |
| Мощност при отопление (kW) | 2.5(1.3-4.0) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/20 |
| Продуктов код | 3042.02.232/3042.02.091 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Малайзия |
| Размери Външно тяло,мм | 550x658x273 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 288х770х234 |
| SCOP | 4.40 |
| SEER | 6.89 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
| Wi-fi | Вграден контролер |
Климатик Daikin Stylish FTXA25BS/RXA25A




| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.43 |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.5 |
| Мощност при отопление (kW) | 2.8 |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия/Турция |
| Размери Външно тяло,мм | 550x765x285 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 5.15 |
| SEER | 8.75 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Сив |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
| Вид на вътрешно тяло | Дизайнерски |
Климатик Daikin Stylish FTXA35BS/RXA35A




| Btu | 12000 (4.0 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.75 |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 3.4 |
| Мощност при отопление (kW) | 4.0 KW |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия/Турция |
| Размери Външно тяло,мм | 550 x 765 x 285 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 5.15 |
| SEER | 8.75 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Сив |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
| Вид на вътрешно тяло | Дизайнерски |
Климатик Daikin Stylish FTXA50BS/RXA50A




| Btu | 18000 (6.0 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.1 |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 5.0 |
| Мощност при отопление (kW) | 5.8 |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия |
| Размери Външно тяло,мм | 735x825x300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7.33 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Сив |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик GREE GWH09AGBXB-K6DNA1A Pular ECO +
| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| COP | 4.03 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +43 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-15 ~ 24°C |
| EER | 3.67 |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0,74 (0,17 - 1,3) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0,70 (0,14 - 1,5) |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2,70 (0,6 - 3,40) |
| Мощност при отопление (kW) | 2,80 (0,6 - 3,7) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 40/37/35/33/29/26/21 |
| Производител | Gree |
| Производство | Китай |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 779×260×185 |
| SCOP | 4,2 |
| SEER | 6,6 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
Климатик Toshiba Daiseikai 9 RAS-B13PKVPG/RAS-13PAVPG




| Btu | 12000 (4.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до 24 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 24 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0.75 |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.8 |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 3.5(0.9-4.1) |
| Мощност при отопление (kW) | 4.0(0.8-6.3) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 42/24 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 x 800 x 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293X851X270 |
| SCOP | 5.10 |
| SEER | 9.5 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
Климатик Toshiba Daiseikai SUPER 10 RAS-B10S4KVPG-E/RAS-10S4AVPG-E




| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -20 до +24 |
| Енергиен клас | А+++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0.47(0.16-0.82) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.60(0.16-1.50) |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.5(0.6-3.5) |
| Мощност при отопление (kW) | 3.2(0.7-5.8) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 40/19 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 × 800 × 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293×940×257 |
| SCOP | 5.3 |
| SEER | 10.7 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Toshiba Haori RAS-B13N4KVRG-E/J2АVSG-E
| Btu | 12000 (4.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до 24 |
| Енергиен клас | A+++/A+++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0,8(0,25-1,12) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1,08 (0,2-1,55) |
| За помещения (кв. м) | от 19 до 25 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 3,5 (1,0-4,1) |
| Мощност при отопление (kW) | 4,2 (1,0-5,3) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 19/43 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 704x820x315 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 300x987x210 |
| SCOP | 5.1 |
| SEER | 8.7 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |

ИНВЕРТОРНИ
ХИПЕРИНВЕНТОРНИ
ПОДОВИ
ТАВАННИ
КАНАЛНИ
КАСЕТЪЧНИ





Отзиви
Все още няма отзиви.