Климатик Toshiba YUKAI RAS-B10E2KVG-E/RAS-10E2AVG-E
1,470.00лв. / 751.60€
| Технически характеристики на климатика | |
| Клас | Среден клас |
| Произход | Тайланд |
| За помещение | от 10 до 20 кв.м. |
| Мощност | 10 000 BTU |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.8 / 2.5 / 3.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.95 / 3.2 / 3.9 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.2 / 0.7 / 1.0 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.18 / 0.86 / 1.11 kW |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
| Енергиен клас отопление | A++ |
| SEER (коефициент на сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 7 |
| SCOP (коефициент на сезонна ефективност в режим на отопление) | 4.6 |
| Годишен разход на електроенергия за охлаждане / отопление | 125 / 730 kWh |
| Работен диапазон на външната температура при охлаждане (°C) | -15 ~ +46 °C |
| Работен диапазон на външната температура при отопление (°C) | -15 ~ +24 °C |
| Хладилен агент | R-32 |
| Гаранция на климатика | 60 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 288 x 770 x 225 |
| Тегло на вътрешно тяло | 9 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 39 / – / – / 19 dB |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 530 x 660 x 240 |
| Тегло на външно тяло | 22 кг |
| Ниво на шум на външно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / – / – / – dB |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Toshiba |
|---|---|
| КЛАС | A++/A++ |
| ГАРАНЦИЯ | 60 месеца |
Ефективност в режим охлаждане SEER: 7.00 – клас А++
Ефективност в режим отопление SCOP: 4.60 – клас А++
Препоръчителен капацитет в режим охлаждане: 17 кв.м./45 куб.м.
Препоръчителен капацитет в режим отопление: 13 кв.м./35 куб.м.
Стандартна гаранция: 60 месеца

Бърза и сигурна доставка!
Насладете се на удобно и безпроблемно пазаруване онлайн. Гарантираме бърза обработка на поръчките и доставка до Вашата врата. Доверете се на нас за качествена услуга, която пести време и усилия. Пазарувайте лесно и безопасно с нас!
Условия и опции
Нашият екип предлага удобни и ясни условия, съобразени с вашите нужди.
Ние гарантираме коректност и прозрачност при всяка стъпка от процеса на поръчка и доставка.
Вашето удовлетворение е наш приоритет.
Внимателно подбрани опции за плащане и доставка ви позволяват гъвкавост и удобство. Изберете между различни методи за плащане, бързи срокове за доставка и възможности за връщане, които са съобразени с вашите очаквания.
Често купувани заедно
Климатик Toshiba YUKAI RAS-B10E2KVG-E/RAS-10E2AVG-E
| Технически характеристики на климатика | |
| Клас | Среден клас |
| Произход | Тайланд |
| За помещение | от 10 до 20 кв.м. |
| Мощност | 10 000 BTU |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.8 / 2.5 / 3.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.95 / 3.2 / 3.9 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.2 / 0.7 / 1.0 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.18 / 0.86 / 1.11 kW |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
| Енергиен клас отопление | A++ |
| SEER (коефициент на сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 7 |
| SCOP (коефициент на сезонна ефективност в режим на отопление) | 4.6 |
| Годишен разход на електроенергия за охлаждане / отопление | 125 / 730 kWh |
| Работен диапазон на външната температура при охлаждане (°C) | -15 ~ +46 °C |
| Работен диапазон на външната температура при отопление (°C) | -15 ~ +24 °C |
| Хладилен агент | R-32 |
| Гаранция на климатика | 60 месеца |
| Технически данни - Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 288 x 770 x 225 |
| Тегло на вътрешно тяло | 9 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 39 / - / - / 19 dB |
| Технически данни - Външно тяло | |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 530 x 660 x 240 |
| Тегло на външно тяло | 22 кг |
| Ниво на шум на външно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / - / - / - dB |
Wi-Fi адаптор WF-RAC, Mitsubishi Heavy
Wi Fi адаптер BRP069B42, Daikin
Свързани продукти
Климатик Daikin PERFERA FTXM60R/RXM60R


| Btu | 21000 (6.8 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10~50 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-20 ~ +24 ºC |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 304 кВтч годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.562 |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 6.0(1.7-7.00) |
| Мощност при отопление (kW) | 7.0(1.7-8.0) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 45/36/33, 46/37/30 |
| Продуктов код | 3042.02.395/3042.02.340 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия |
| Размери Външно тяло,мм | 734x870x373 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 300x1.040x295 |
| SCOP | 4.3 |
| SEER | 6.9 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Бял |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
Климатик Daikin Sensira FTXC71Е/RXC71Е




| Btu | 24000 (7.5 KW) |
|---|---|
| COP | 3.65 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 ~ 46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-15 ~ +18 ºC |
| EER | 3.53 |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 459 kw/h годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 2334kw/h годишно |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 7.1(2.3-7.3) |
| Мощност при отопление (kW) | 8.0(2.3-9.0) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 30/38/46 |
| Продуктов код | 3042.02.330/3042.02.225 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Малайзия |
| Размери Външно тяло,мм | 695x930x350 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 297х990х273 |
| SCOP | 3.81 |
| SEER | 5.3 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
| Wi-fi | Вграден контролер |
Климатик Daikin Stylish FTXA25BS/RXA25A




| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.43 |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.5 |
| Мощност при отопление (kW) | 2.8 |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия/Турция |
| Размери Външно тяло,мм | 550x765x285 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 5.15 |
| SEER | 8.75 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Сив |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
| Вид на вътрешно тяло | Дизайнерски |
Климатик Daikin Stylish FTXA42BB/RXA42A




| Btu | 15000 (5.0 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.0 |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.0 |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия |
| Размери Външно тяло,мм | 735 x 825 x 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7.5 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Черен |
Климатик GREE GWH09AGBXB-K6DNA1A Pular ECO +
| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| COP | 4.03 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +43 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-15 ~ 24°C |
| EER | 3.67 |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0,74 (0,17 - 1,3) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0,70 (0,14 - 1,5) |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2,70 (0,6 - 3,40) |
| Мощност при отопление (kW) | 2,80 (0,6 - 3,7) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 40/37/35/33/29/26/21 |
| Производител | Gree |
| Производство | Китай |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 779×260×185 |
| SCOP | 4,2 |
| SEER | 6,6 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
Климатик Toshiba Daiseikai SUPER 10 RAS-B10S4KVPG-E/RAS-10S4AVPG-E




| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -20 до +24 |
| Енергиен клас | А+++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0.47(0.16-0.82) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.60(0.16-1.50) |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.5(0.6-3.5) |
| Мощност при отопление (kW) | 3.2(0.7-5.8) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 40/19 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 × 800 × 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293×940×257 |
| SCOP | 5.3 |
| SEER | 10.7 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Toshiba Daiseikai SUPER 10 RAS-B13S4KVDG-E/RAS-13S4AVPG-E




| Btu | 12000 (4.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -20 до +24 |
| Енергиен клас | А+++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0.8(0.2-1.1) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.8(0.18-1.6) |
| За помещения (кв. м) | от 19 до 25 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 3.5(0.9-4.2) |
| Мощност при отопление (kW) | 4.0(0.7-6.3) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 41/20 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 × 800 × 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293×940×257 |
| SCOP | 5.2 |
| SEER | 9.6 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Дървесен |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Toshiba Daiseikai SUPER 10 RAS-B18S4KVDG-E/RAS-18S4AVPG-E
4670 лв.(2388 €)




| Btu | 18000 (6.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -20 до +24 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 1.4(0.2-2.2) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.45(0.19-1.9) |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 5.0(0.9-6.0) |
| Мощност при отопление (kW) | 6.0(0.8-7.2) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 41/20 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 × 800 × 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293×940×257 |
| SCOP | 5.3 |
| SEER | 10.7 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Дървесен |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |

ИНВЕРТОРНИ
ХИПЕРИНВЕНТОРНИ
ПОДОВИ
ТАВАННИ
КАНАЛНИ
КАСЕТЪЧНИ





Отзиви
Все още няма отзиви.