Климатик GREE CLIVIA• Инверторна моно-сплит система за стенен монтаж 1,194.00лв. / 610.48€
Климатик GREE SOYAL II • Инверторна моно-сплит система за стенен монтаж 1,920.00лв. / 981.68€
Климатик GREE PULAR • Инверторна моно-сплит система за стенен монтаж
1,650.00лв. / 843.63€
| Тегло | 26.5 кг |
|---|---|
| Размери | 982 × 311 × 221 см |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GREE |
| ЦВЯТ | white |
| КЛАС | A++/A+ |
Код: GWH18AGD-K6DNA1D Категории: ВИСОКОСТЕНЕН, ИНВЕРТОРНИ
Описание
PULAR – Инверторна моно-сплит система за стенен монтаж
Характеристики
- Енергиен клас: A++ / A+
- SCOP = 4.2
- WiFi управление
- Интелигентна система за обезскрежаване
- I-Feel мини сензор в дистанционното управление
- Охлаждане: -15°C~+43°С
- Отопление: -15°C~+24°C
- Cold plasma generator (йонизатор)
- Безшумен режим
- Топъл старт
- Хоризонтална и вертикална клапа за насочване на въздушния поток
- Дежурно отопление 8°С
- Автоматичен рестарт при спиране и последващо възстановяване на електрическото захранване
- Система за почистване на топлообменника
- Три sleep режима
- Таймер
- Самодиагностика
- Bluefin покритие на външния топлообменник
- Комплект тръби за монтаж (за модели 9 и 12)
Спецификации
| Модел | GWH18AGD-K6DNA1D | GWH24AGD-K6DNA1C |
| Размер | 18 | 24 |
| Цена (с ДДС) | 1 650 лв. | 2 010 лв. |
| Режим | Охлаждане / Отопление | Охлаждане / Отопление |
| Охладителна мощност [kW] | 4.6 (1.0 – 5.3) | 6.2 (1.8 – 6.9) |
| Отоплителна мощност [kW] | 5.2 (1.0 – 5.65) | 6.5 (1.3 – 7.913) |
| Pdesign [kW] | 3.7 | 4.7 |
| SEER/SCOP [W/W] | 6.4 / 4.0 | 6.8 / 4.0 |
| Енергиен клас | A++ / A+ | A++ / A+ |
| Захранване [Ph/V/Hz] | 1Ph / 220-240V / 50Hz | 1Ph / 220-240V / 50Hz |
| Консумирана мощност (охлаждане) [W] | 1355 (420 – 1800) | 1786 (450 – 2100) |
| Консумирана мощност (отопление) [W] | 1340 (420 – 1900) | 1645 (450 – 2200) |
| Ток (охлаждане) [A] | 5.9 | 7.6 |
| Ток (отопление) [A] | 5.8 | 7.6 |
| Въздушен дебит [m3/h] | 910 / 850 / 780 / 740 / 700 / 650 / 610 | 1050 / 950 / 800 / 750 / 700 / 650 / 600 |
| Вътрешно тяло | ||
| Ниво на звуково налягане (охлаждане) [dB(A)] | 43 / 39 / 37 / 34 / 32 / 30 / 29 | 46 / 42 / 40 / 37 / 35 / 32 / 30 |
| Ниво на звуково налягане (отопление) [dB(A)] | 44 / 40 / 37 / 34 / 32 / 30 / 29 | 48 / 44 / 40 / 37 / 34 / 32 / 30 |
| Размери (W x H x D) [mm] | 982 x 311 x 221 | 982 x 311 x 221 |
| Нетно тегло [kg] | 13.5 | 14 |
| Външно тяло | ||
| Ниво на звуково налягане (охлаждане) [dB(A)] | 55 | 57 |
| Ниво на звуково налягане (отопление) [dB(A)] | 65 | 65 |
| Тръбни връзки – течност [mm] | Ø6.35 | Ø6.35 |
| Тръбни връзки – газ [mm] | Ø9.52 | Ø12.70 |
| Размери (W x H x D) [mm] | 732 x 550 x 330 | 873 x 555 x 376 |
| Нетно тегло [kg] | 26.5 | 36.5 |
Размери
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “Климатик GREE PULAR • Инверторна моно-сплит система за стенен монтаж” Отказ
ИЗПРАЩАНЕ И ДОСТАВКА

Бърза и сигурна доставка!
Насладете се на удобно и безпроблемно пазаруване онлайн. Гарантираме бърза обработка на поръчките и доставка до Вашата врата. Доверете се на нас за качествена услуга, която пести време и усилия. Пазарувайте лесно и безопасно с нас!
Условия и опции
Нашият екип предлага удобни и ясни условия, съобразени с вашите нужди.
Ние гарантираме коректност и прозрачност при всяка стъпка от процеса на поръчка и доставка.
Вашето удовлетворение е наш приоритет.
Внимателно подбрани опции за плащане и доставка ви позволяват гъвкавост и удобство. Изберете между различни методи за плащане, бързи срокове за доставка и възможности за връщане, които са съобразени с вашите очаквания.
Често купувани заедно
Климатик GREE PULAR • Инверторна моно-сплит система за стенен монтаж
1,650.00лв. / 843.63€
Wi-Fi адаптор WF-RAC, Mitsubishi Heavy
180.00лв. / 92.03€
Wi Fi адаптер BRP069B42, Daikin
65.00лв. / 33.23€
Свързани продукти
Климатик Daikin COMFORA FTXP35N/RXP35N
2,326.00лв. / 1,189.26€
Към този продукт може да поръчате също:

1 × Монтаж на климатик
450 лв.(230 €)

1 × Комплект антивибрационни тампони
55 лв.(28 €)

1 × Кондензна вана
120 лв.(61 €)

1 × Кондензна вана с нагревател и термостат
160 лв.(82 €)
Характеристики
| Btu | 12000 (4.0 KW) |
|---|---|
| Мощност при охлаждане (kW) | 3.5(1.3-4.0) |
| Мощност при отопление (kW) | 4.0(1.3-4.8) |
| За помещения (кв. м) | от 19 до 25 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| SEER | 7.2 |
| SCOP | 4.64 |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 170 kWh/a годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | годишен разход 845кВтч |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 40/29/21, 43/27/20 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10°С до + 46°С |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15°С до + 18°С |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 286 x 770 x 225 |
| Размери Външно тяло,мм | 556Х740Х343 |
| Захранване | 230V, 50Hz |
| Подходящ за отопление | Инверторен |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Вид на вътрешно тяло | Стандартен |
| Цвят на панела | Бял |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия/Турция |
| Гаранция | до 60 месеца |
Климатик Daikin Sensira FTXC20E/RXC20E
1,246.00лв. / 637.07€
Към този продукт може да поръчате също:

1 × Монтаж на климатик
400 лв.(205 €)

1 × Комплект антивибрационни тампони
55 лв.(28 €)

1 × Кондензна вана
120 лв.(61 €)

1 × Кондензна вана с нагревател и термостат
160 лв.(82 €)
Характеристики
| Btu | 7000 (1.5 KW) |
|---|---|
| COP | 3.65 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 ~ 46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-15 ~ +18 ºC |
| EER | 3.53 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 106 kWh годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 594 kWh годишно |
| За помещения (кв. м) | от 2 до 10 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.0(1.3-3.0) |
| Мощност при отопление (kW) | 2.5(1.3-4.0) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/20 |
| Продуктов код | 3042.02.232/3042.02.091 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Малайзия |
| Размери Външно тяло,мм | 550x658x273 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 288х770х234 |
| SCOP | 4.40 |
| SEER | 6.89 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
| Wi-fi | Вграден контролер |
Климатик Daikin Sensira FTXC25E/RXC25E
1,649.00лв. / 843.12€
Към този продукт може да поръчате също:

1 × Монтаж на климатик
400 лв.(205 €)

1 × Комплект антивибрационни тампони
55 лв.(28 €)

1 × Кондензна вана
120 лв.(61 €)

1 × Кондензна вана с нагревател и термостат
160 лв.(82 €)
Характеристики
| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| COP | 3.65 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 ~ 46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-15 ~ +18 ºC |
| EER | 3.53 |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 132 kWh годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 700 kWh годишно |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.57(1.3-3.0) |
| Мощност при отопление (kW) | 2.23(1.3-4.0) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/20 |
| Продуктов код | 3042.02.232/3042.02.091 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Малайзия |
| Размери Външно тяло,мм | 550x658x273 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 288х770х234 |
| SCOP | 4.40 |
| SEER | 6.84 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
| На изплащане с 0% лихва | 6 месечни вноски, 12 месечни вноски |
| Wi-fi | Вграден контролер |
Климатик Daikin Sensira FTXC71Е/RXC71Е
3,504.00лв. / 1,791.57€
Към този продукт може да поръчате също:

1 × Монтаж на климатик
400 лв.(205 €)

1 × Комплект антивибрационни тампони
55 лв.(28 €)

1 × Кондензна вана
120 лв.(61 €)

1 × Кондензна вана с нагревател и термостат
160 лв.(82 €)
Характеристики
| Btu | 24000 (7.5 KW) |
|---|---|
| COP | 3.65 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 ~ 46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-15 ~ +18 ºC |
| EER | 3.53 |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 459 kw/h годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 2334kw/h годишно |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 7.1(2.3-7.3) |
| Мощност при отопление (kW) | 8.0(2.3-9.0) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 30/38/46 |
| Продуктов код | 3042.02.330/3042.02.225 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Малайзия |
| Размери Външно тяло,мм | 695x930x350 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 297х990х273 |
| SCOP | 3.81 |
| SEER | 5.3 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
| Wi-fi | Вграден контролер |
Климатик Daikin Stylish FTXA42BB/RXA42A
5,110.00лв. / 2,612.70€
Към този продукт може да поръчате също:

1 × Монтаж на климатик
450 лв.(230 €)

1 × Комплект антивибрационни тампони
55 лв.(28 €)

1 × Кондензна вана
120 лв.(61 €)

1 × Кондензна вана с нагревател и термостат
160 лв.(82 €)
Характеристики
| Btu | 15000 (5.0 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.0 |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.0 |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия |
| Размери Външно тяло,мм | 735 x 825 x 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7.5 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Черен |
Климатик Daikin Stylish FTXA50BS/RXA50A
5,754.00лв. / 2,941.97€
Към този продукт може да поръчате също:

1 × Монтаж на климатик
450 лв.(230 €)

1 × Комплект антивибрационни тампони
55 лв.(28 €)

1 × Кондензна вана
120 лв.(61 €)

1 × Кондензна вана с нагревател и термостат
160 лв.(82 €)
Характеристики
| Btu | 18000 (6.0 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.1 |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 5.0 |
| Мощност при отопление (kW) | 5.8 |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия |
| Размери Външно тяло,мм | 735x825x300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7.33 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Сив |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик GREE AMBER • Инверторна моно-сплит система за стенен монтаж
1,896.00лв. / 969.41€
Климатик Toshiba Haori RAS-B13N4KVRG-E/J2АVSG-E
2,730.00лв. / 1,395.83€
| Btu | 12000 (4.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до 24 |
| Енергиен клас | A+++/A+++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0,8(0,25-1,12) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1,08 (0,2-1,55) |
| За помещения (кв. м) | от 19 до 25 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 3,5 (1,0-4,1) |
| Мощност при отопление (kW) | 4,2 (1,0-5,3) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 19/43 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 704x820x315 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 300x987x210 |
| SCOP | 5.1 |
| SEER | 8.7 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |

ИНВЕРТОРНИ
ХИПЕРИНВЕНТОРНИ
ПОДОВИ
ТАВАННИ
КАНАЛНИ
КАСЕТЪЧНИ








Отзиви
Все още няма отзиви.