Климатик LG S24ET.NSK/U24 Standard Plus
2,681.00лв. / 1,370.77€




| Btu | 24000 (7.5 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон – охлаждане, °C | -10 до +48 |
| Работен диапазон – отопление, °C | -10 до +24 |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| Гаранция | до 36 месеца |
| Ел.Консумация – охлаждане,kW | 335 kWh годишно |
| Ел.Консумация – отопление,kW | 1628 kWh годишно |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 6.6(0.9-7.42) |
| Мощност при отопление (kW) | 7.5(0.9-8.64) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 31/34/39 |
| Производител | LG |
| Размери Външно тяло,мм | 870x650x330 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 998x345x210 |
| SCOP | 4,3 |
| SEER | 6.9 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | LG |
|---|---|
| КЛАС | A++/A+ |
| МОЩНОСТ | 24000 (7.5 KW) |
Климатиците с марката LG са едни от най-продаваните в света, поради успеха и технологичното им лидерство в климатичния сектор. Моделът LG S24ET.NSK/U24 предлага впечатляващо решение за климатизация, в допълнение към съвременните линии и класически стил. Той се отличава с елегантен дизайн, който пасва добре на всякакъв интериор.
Характеристики:
- Двойно инверторен компресор
- Хладилен агент – R32
- Възможност за диагностика чрез мобилно устройство
- Енергиен контрол и мониторинг
- GOLD FIN технология на кондензатора
- Самопочистване
- Режим за бързо охлаждане
- Режим за бързо отопление
- Охлаждане в 4 посоки
- Ниски нива на шум
- Тих режим
- Жалузи с вертикален 6-степенен контрол
- Плъзгащ се EZ филтър
- Скрит дисплей
- Режим на показване на разхода на енергия

Бърза и сигурна доставка!
Насладете се на удобно и безпроблемно пазаруване онлайн. Гарантираме бърза обработка на поръчките и доставка до Вашата врата. Доверете се на нас за качествена услуга, която пести време и усилия. Пазарувайте лесно и безопасно с нас!
Условия и опции
Нашият екип предлага удобни и ясни условия, съобразени с вашите нужди.
Ние гарантираме коректност и прозрачност при всяка стъпка от процеса на поръчка и доставка.
Вашето удовлетворение е наш приоритет.
Внимателно подбрани опции за плащане и доставка ви позволяват гъвкавост и удобство. Изберете между различни методи за плащане, бързи срокове за доставка и възможности за връщане, които са съобразени с вашите очаквания.
Често купувани заедно
Климатик LG S24ET.NSK/U24 Standard Plus




| Btu | 24000 (7.5 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +48 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -10 до +24 |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| Гаранция | до 36 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 335 kWh годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1628 kWh годишно |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 6.6(0.9-7.42) |
| Мощност при отопление (kW) | 7.5(0.9-8.64) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 31/34/39 |
| Производител | LG |
| Размери Външно тяло,мм | 870x650x330 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 998x345x210 |
| SCOP | 4,3 |
| SEER | 6.9 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
Wi-Fi адаптор WF-RAC, Mitsubishi Heavy
Wi Fi адаптер BRP069B42, Daikin
Свързани продукти
Климатик Daikin COMFORA FTXP35N/RXP35N




| Btu | 12000 (4.0 KW) |
|---|---|
| Мощност при охлаждане (kW) | 3.5(1.3-4.0) |
| Мощност при отопление (kW) | 4.0(1.3-4.8) |
| За помещения (кв. м) | от 19 до 25 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| SEER | 7.2 |
| SCOP | 4.64 |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 170 kWh/a годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | годишен разход 845кВтч |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 40/29/21, 43/27/20 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10°С до + 46°С |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15°С до + 18°С |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 286 x 770 x 225 |
| Размери Външно тяло,мм | 556Х740Х343 |
| Захранване | 230V, 50Hz |
| Подходящ за отопление | Инверторен |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Вид на вътрешно тяло | Стандартен |
| Цвят на панела | Бял |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия/Турция |
| Гаранция | до 60 месеца |
Климатик Daikin PERFERA FTXM60R/RXM60R


| Btu | 21000 (6.8 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10~50 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-20 ~ +24 ºC |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 304 кВтч годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.562 |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 6.0(1.7-7.00) |
| Мощност при отопление (kW) | 7.0(1.7-8.0) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 45/36/33, 46/37/30 |
| Продуктов код | 3042.02.395/3042.02.340 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия |
| Размери Външно тяло,мм | 734x870x373 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 300x1.040x295 |
| SCOP | 4.3 |
| SEER | 6.9 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Бял |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
Климатик Daikin Stylish FTXA25BS/RXA25A




| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.43 |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.5 |
| Мощност при отопление (kW) | 2.8 |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия/Турция |
| Размери Външно тяло,мм | 550x765x285 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 5.15 |
| SEER | 8.75 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Сив |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
| Вид на вътрешно тяло | Дизайнерски |
Климатик GREE GWH09AGBXB-K6DNA1A Pular ECO +
| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| COP | 4.03 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +43 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-15 ~ 24°C |
| EER | 3.67 |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0,74 (0,17 - 1,3) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0,70 (0,14 - 1,5) |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2,70 (0,6 - 3,40) |
| Мощност при отопление (kW) | 2,80 (0,6 - 3,7) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 40/37/35/33/29/26/21 |
| Производител | Gree |
| Производство | Китай |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 779×260×185 |
| SCOP | 4,2 |
| SEER | 6,6 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
Климатик GREE PULAR • Инверторна моно-сплит система за стенен монтаж
Климатик Toshiba Daiseikai 9 RAS-B10PKVPG/RAS-10PAVPG




| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до 24 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 24 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0.44 |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.60 |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.5(0.8-3.5) |
| Мощност при отопление (kW) | 3.2((0.7-5.8) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 42/24 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 x 800 x 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293X851X270 |
| SCOP | 5.20 |
| SEER | 10.6 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
Климатик Toshiba Daiseikai 9 RAS-B13PKVPG/RAS-13PAVPG




| Btu | 12000 (4.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до 24 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 24 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0.75 |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.8 |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 3.5(0.9-4.1) |
| Мощност при отопление (kW) | 4.0(0.8-6.3) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 42/24 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 x 800 x 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293X851X270 |
| SCOP | 5.10 |
| SEER | 9.5 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
Климатик Toshiba Daiseikai SUPER 10 RAS-B10S4KVPG-E/RAS-10S4AVPG-E




| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -20 до +24 |
| Енергиен клас | А+++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0.47(0.16-0.82) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.60(0.16-1.50) |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.5(0.6-3.5) |
| Мощност при отопление (kW) | 3.2(0.7-5.8) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 40/19 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 × 800 × 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293×940×257 |
| SCOP | 5.3 |
| SEER | 10.7 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |

ИНВЕРТОРНИ
ХИПЕРИНВЕНТОРНИ
ПОДОВИ
ТАВАННИ
КАНАЛНИ
КАСЕТЪЧНИ





Отзиви
Все още няма отзиви.