Климатик Toshiba YUKAI RAS-B18E2KVG/E2AVG-E
2,545.00лв. / 1,301.24€
| Btu | 18000 (6.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон – охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон – отопление, °C | -15 до 24 |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация – охлаждане,kW | 1.5(0.34-1.80) |
| Ел.Консумация – отопление,kW | 1.5(0.26-1.80) |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 5.00(1.45–5.50) |
| Мощност при отопление (kW) | 5.40(1.35–6.00) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 26 / 39 / 44 / 47 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293 x 798 x 230 |
| Размери Външно тяло,мм | 550 x 780 x 290 |
| SCOP | 4.4 |
| SEER | 7.0 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
| Хладилен агент | R 32 |
| Wi-fi | Опция |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Toshiba |
|---|---|
| КЛАС | A++/A+ |
| МОЩНОСТ | 18000 (6.0 KW) |
Климатиците от серия YUKAI са инверторни сплит системи, които се отличават с висока енергийна ефективност, високо качество и надеждност. Произведени по съвременна иновативна технология. Работят с хладилен агент R-32.
Характеристики:
- DC hybrid инвертор
- Функция “On demand Defrost” – управление на дефроста от дистанционното управление
- Функция 8°C
- Режим “Комфортен сън”
- Възможност за работа с Amazon Alexa и Google Assistant
- Нова филтърна система – Ultra fresh Air filter – неутрализира 99% бактерии и вируси, поглъща лоши миризми
- Функция “Самопочистване” – предотвартява образуването на мухъл във вътрешното тяло
- “Magic coil”– обработка за чист вътр. топлообменник,
- Ниски шумови нива
- Режим “Еко” – за понижена консумация на ел. енергия
- Тих режим
- Режим “Висока мощност”
- Режим за избор на мощност
- 5 скоростен вътр. вентилатор
- Режим Auto
- Таймер
- Он лайн контролер – опция /не е включен в цената/
- Допълнителен датчик за отворен прозорец/врата – за хотели – опция
- On/Off контролер – опция

Бърза и сигурна доставка!
Насладете се на удобно и безпроблемно пазаруване онлайн. Гарантираме бърза обработка на поръчките и доставка до Вашата врата. Доверете се на нас за качествена услуга, която пести време и усилия. Пазарувайте лесно и безопасно с нас!
Условия и опции
Нашият екип предлага удобни и ясни условия, съобразени с вашите нужди.
Ние гарантираме коректност и прозрачност при всяка стъпка от процеса на поръчка и доставка.
Вашето удовлетворение е наш приоритет.
Внимателно подбрани опции за плащане и доставка ви позволяват гъвкавост и удобство. Изберете между различни методи за плащане, бързи срокове за доставка и възможности за връщане, които са съобразени с вашите очаквания.
Често купувани заедно
Климатик Toshiba YUKAI RAS-B18E2KVG/E2AVG-E
| Btu | 18000 (6.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до 24 |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 1.5(0.34-1.80) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.5(0.26-1.80) |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 5.00(1.45–5.50) |
| Мощност при отопление (kW) | 5.40(1.35–6.00) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 26 / 39 / 44 / 47 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293 x 798 x 230 |
| Размери Външно тяло,мм | 550 x 780 x 290 |
| SCOP | 4.4 |
| SEER | 7.0 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
| Хладилен агент | R 32 |
| Wi-fi | Опция |
Wi-Fi адаптор WF-RAC, Mitsubishi Heavy
Wi Fi адаптер BRP069B42, Daikin
Свързани продукти
Климатик Daikin PERFERA FTXM50A/RXM50A
| Btu | 18000 (6.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10~50 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-20 ~ +24 ºC |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 224 kw/h годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1312 kw/h годишно |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 5.0(1.7-5.3) |
| Мощност при отопление (kW) | 5.8(1.7-6.5) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 43/34/31, 44/36/27 |
| Продуктов код | 3042.02.249/3042.02.369 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия/Турция |
| Размери Външно тяло,мм | 734х954х401 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298х804х252 |
| SCOP | 5.0 |
| SEER | 8.11 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Бял |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Daikin PERFERA FTXM60R/RXM60R


| Btu | 21000 (6.8 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10~50 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-20 ~ +24 ºC |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 304 кВтч годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.562 |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 6.0(1.7-7.00) |
| Мощност при отопление (kW) | 7.0(1.7-8.0) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 45/36/33, 46/37/30 |
| Продуктов код | 3042.02.395/3042.02.340 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия |
| Размери Външно тяло,мм | 734x870x373 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 300x1.040x295 |
| SCOP | 4.3 |
| SEER | 6.9 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Бял |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
Климатик GREE CLIVIA• Инверторна моно-сплит система за стенен монтаж
Климатик Toshiba Daiseikai 9 RAS-B13PKVPG/RAS-13PAVPG




| Btu | 12000 (4.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до 24 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 24 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0.75 |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.8 |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 3.5(0.9-4.1) |
| Мощност при отопление (kW) | 4.0(0.8-6.3) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 42/24 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 x 800 x 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293X851X270 |
| SCOP | 5.10 |
| SEER | 9.5 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
Климатик Toshiba Daiseikai SUPER 10 RAS-B10S4KVDG-E/RAS-10S4AVPG-E




| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -20 до +24 |
| Енергиен клас | А+++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0.47(0.16-0.82) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.60(0.16-1.50) |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.5(0.6-3.5) |
| Мощност при отопление (kW) | 3.2(0.7-5.8) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 40/19 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 × 800 × 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293×940×257 |
| SCOP | 5.3 |
| SEER | 10.7 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Дървесен |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Toshiba Daiseikai SUPER 10 RAS-B10S4KVPG-E/RAS-10S4AVPG-E




| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -20 до +24 |
| Енергиен клас | А+++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0.47(0.16-0.82) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.60(0.16-1.50) |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.5(0.6-3.5) |
| Мощност при отопление (kW) | 3.2(0.7-5.8) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 40/19 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 × 800 × 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293×940×257 |
| SCOP | 5.3 |
| SEER | 10.7 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Toshiba Daiseikai SUPER 10 RAS-B13S4KVDG-E/RAS-13S4AVPG-E




| Btu | 12000 (4.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -20 до +24 |
| Енергиен клас | А+++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0.8(0.2-1.1) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.8(0.18-1.6) |
| За помещения (кв. м) | от 19 до 25 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 3.5(0.9-4.2) |
| Мощност при отопление (kW) | 4.0(0.7-6.3) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 41/20 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 × 800 × 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293×940×257 |
| SCOP | 5.2 |
| SEER | 9.6 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Дървесен |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Toshiba Daiseikai SUPER 10 RAS-B18S4KVDG-E/RAS-18S4AVPG-E
4670 лв.(2388 €)




| Btu | 18000 (6.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -20 до +24 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 1.4(0.2-2.2) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.45(0.19-1.9) |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 5.0(0.9-6.0) |
| Мощност при отопление (kW) | 6.0(0.8-7.2) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 41/20 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 × 800 × 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 293×940×257 |
| SCOP | 5.3 |
| SEER | 10.7 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Дървесен |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |

ИНВЕРТОРНИ
ХИПЕРИНВЕНТОРНИ
ПОДОВИ
ТАВАННИ
КАНАЛНИ
КАСЕТЪЧНИ





Отзиви
Все още няма отзиви.