Климатик TOSHIBA NEW EDGE RAS-B22G3KVSG-E/J2AVSG-E1 2,970.00лв. / 1,518.54€
Климатик TOSHIBA NEW EDGE BLACK RAS-B10G3КVSGB-E/J2АVSG-E1 2,090.00лв. / 1,068.60€
Климатик TOSHIBA NEW EDGE RAS-B24G3KVSG-E/J2AVSG-E1
3,365.00лв. / 1,720.50€
| Btu | 24000 (7.5 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон – охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон – отопление, °C | ‘-15 ~ 24°C |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 6.3 |
| Гаранция | до 24 месеца |
| Ел.Консумация – охлаждане,kW | 2.25 |
| Ел.Консумация – отопление,kW | 2.35 |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 7.00(1.70–7.70) |
| Мощност при отопление (kW) | 8.00(1.70–8.80) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 47/28 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 x 800 x 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 320 х 1053 х 245 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Toshiba |
|---|---|
| КЛАС | A++/A+ |
| МОЩНОСТ | 24000 (7.5 KW) |
Код: RAS-B24G3KVSG-E/J2AVSG-E1 Категория: ИНВЕРТОРНИ
Описание
Серията климатици Toshiba – EDGE се отличава с висока енергийна ефективност до А+++. Те работят с хладилен агент R32. Вътрешните тела са бели на цвят и са изключително безшумни.
Характеристики:
- DC SUPER инвертор
- Двойнороторен компресор
- Отопление и охлаждане до -15С
- “Тих” режим
- “Мощен” режим
- “Еко” режим
- Опция за Wi-fi
- Вътрешният топлообменник не задържа мръсотии
- Функция “Самопочистване”
- Система за филтриране на въздуха “Toshiba Ultra Pure Filter PM2.5” – премахва вируси, миризми и бактерии
- Система Hada care – за настройване на клапата
- Възможност за намаляне на шума на външното тяло от дистанционното управление
- Функция 8С
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “Климатик TOSHIBA NEW EDGE RAS-B24G3KVSG-E/J2AVSG-E1” Отказ
ИЗПРАЩАНЕ И ДОСТАВКА

Бърза и сигурна доставка!
Насладете се на удобно и безпроблемно пазаруване онлайн. Гарантираме бърза обработка на поръчките и доставка до Вашата врата. Доверете се на нас за качествена услуга, която пести време и усилия. Пазарувайте лесно и безопасно с нас!
Условия и опции
Нашият екип предлага удобни и ясни условия, съобразени с вашите нужди.
Ние гарантираме коректност и прозрачност при всяка стъпка от процеса на поръчка и доставка.
Вашето удовлетворение е наш приоритет.
Внимателно подбрани опции за плащане и доставка ви позволяват гъвкавост и удобство. Изберете между различни методи за плащане, бързи срокове за доставка и възможности за връщане, които са съобразени с вашите очаквания.
Често купувани заедно
Климатик TOSHIBA NEW EDGE RAS-B24G3KVSG-E/J2AVSG-E1
3,365.00лв. / 1,720.50€
| Btu | 24000 (7.5 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-15 ~ 24°C |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 6.3 |
| Гаранция | до 24 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 2.25 |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 2.35 |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 7.00(1.70–7.70) |
| Мощност при отопление (kW) | 8.00(1.70–8.80) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 47/28 |
| Производител | Toshiba |
| Производство | Тайланд |
| Размери Външно тяло,мм | 630 x 800 x 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 320 х 1053 х 245 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
Wi-Fi адаптор WF-RAC, Mitsubishi Heavy
180.00лв. / 92.03€
Wi Fi адаптер BRP069B42, Daikin
65.00лв. / 33.23€
Свързани продукти
Климатик Daikin PERFERA FTXM50A/RXM50A
4,678.00лв. / 2,391.82€
| Btu | 18000 (6.0 KW) |
|---|---|
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10~50 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-20 ~ +24 ºC |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 224 kw/h годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1312 kw/h годишно |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 5.0(1.7-5.3) |
| Мощност при отопление (kW) | 5.8(1.7-6.5) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 43/34/31, 44/36/27 |
| Продуктов код | 3042.02.249/3042.02.369 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия/Турция |
| Размери Външно тяло,мм | 734х954х401 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298х804х252 |
| SCOP | 5.0 |
| SEER | 8.11 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Бял |
| Нискотемпературни климатици | до -20°C |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Daikin Sensira FTXC25E/RXC25E
1,649.00лв. / 843.12€
Към този продукт може да поръчате също:

1 × Монтаж на климатик
400 лв.(205 €)

1 × Комплект антивибрационни тампони
55 лв.(28 €)

1 × Кондензна вана
120 лв.(61 €)

1 × Кондензна вана с нагревател и термостат
160 лв.(82 €)
Характеристики
| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| COP | 3.65 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 ~ 46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-15 ~ +18 ºC |
| EER | 3.53 |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 132 kWh годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 700 kWh годишно |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.57(1.3-3.0) |
| Мощност при отопление (kW) | 2.23(1.3-4.0) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/20 |
| Продуктов код | 3042.02.232/3042.02.091 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Малайзия |
| Размери Външно тяло,мм | 550x658x273 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 288х770х234 |
| SCOP | 4.40 |
| SEER | 6.84 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
| На изплащане с 0% лихва | 6 месечни вноски, 12 месечни вноски |
| Wi-fi | Вграден контролер |
Климатик Daikin Stylish FTXA20BS/RXA20A
3,600.00лв. / 1,840.65€
Към този продукт може да поръчате също:

1 × Монтаж на климатик
450 лв.(230 €)

1 × Комплект антивибрационни тампони
55 лв.(28 €)

1 × Кондензна вана
120 лв.(61 €)

1 × Кондензна вана с нагревател и термостат
160 лв.(82 €)
Характеристики
| Btu | 7000 (1.5 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.38 |
| За помещения (кв. м) | от 2 до 10 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.0 |
| Мощност при отопление (kW) | 2.5 |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия |
| Размери Външно тяло,мм | 550x765x285 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 5.15 |
| SEER | 8.75 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Сив |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Daikin Stylish FTXA35BS/RXA35A
4,423.00лв. / 2,261.44€
Към този продукт може да поръчате също:

1 × Монтаж на климатик
450 лв.(230 €)

1 × Комплект антивибрационни тампони
55 лв.(28 €)

1 × Кондензна вана
120 лв.(61 €)

1 × Кондензна вана с нагревател и термостат
160 лв.(82 €)
Характеристики
| Btu | 12000 (4.0 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0.75 |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 3.4 |
| Мощност при отопление (kW) | 4.0 KW |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия/Турция |
| Размери Външно тяло,мм | 550 x 765 x 285 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 5.15 |
| SEER | 8.75 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Сив |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
| Вид на вътрешно тяло | Дизайнерски |
Климатик Daikin Stylish FTXA42BS/RXA42A
5,227.00лв. / 2,672.52€
Към този продукт може да поръчате също:

1 × Монтаж на климатик
450 лв.(230 €)

1 × Комплект антивибрационни тампони
55 лв.(28 €)

1 × Кондензна вана
120 лв.(61 €)

1 × Кондензна вана с нагревател и термостат
160 лв.(82 €)
Характеристики
| Btu | 15000 (5.0 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.0 |
| За помещения (кв. м) | от 26 до 38 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2.0 |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия |
| Размери Външно тяло,мм | 735 x 825 x 300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7.5 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Wi-fi | Вграден контролер |
| Цвят на панела | Сив |
| Подходящ за отопление | Хиперинвертор |
Климатик Daikin Stylish FTXA50BB/RXA50A
5,691.00лв. / 2,909.76€
Към този продукт може да поръчате също:

1 × Монтаж на климатик
450 лв.(230 €)

1 × Комплект антивибрационни тампони
55 лв.(28 €)

1 × Кондензна вана
120 лв.(61 €)

1 × Кондензна вана с нагревател и термостат
160 лв.(82 €)
Характеристики
| Btu | 18000 (6.0 KW) |
|---|---|
| COP | 5.80 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -10 до +46 |
| Работен диапазон - отопление, °C | -15 до +18 |
| EER | 6.09 |
| Енергиен клас | A++/A++ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 92 kwh - годишно |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 1.1 |
| За помещения (кв. м) | от 39 до 50 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 5.0 |
| Мощност при отопление (kW) | 5.8 |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 38/33/26/19 |
| Производител | Daikin |
| Производство | Чехия |
| Размери Външно тяло,мм | 735x825x300 |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 298x798x189 |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7.33 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Черен |
Климатик GREE GWH09AGBXB-K6DNA1A Pular ECO +
1,349.00лв. / 689.73€
| Btu | 9000 (2.5 KW) |
|---|---|
| COP | 4.03 |
| Работен диапазон - охлаждане, °C | -15 до +43 |
| Работен диапазон - отопление, °C | '-15 ~ 24°C |
| EER | 3.67 |
| Енергиен клас | A++/A+ |
| Гаранция | до 60 месеца |
| Ел.Консумация - охлаждане,kW | 0,74 (0,17 - 1,3) |
| Ел.Консумация - отопление,kW | 0,70 (0,14 - 1,5) |
| За помещения (кв. м) | от 11 до 18 |
| Мощност при охлаждане (kW) | 2,70 (0,6 - 3,40) |
| Мощност при отопление (kW) | 2,80 (0,6 - 3,7) |
| Ниво на шум /Hi/Lo/S-lo/, dB | 40/37/35/33/29/26/21 |
| Производител | Gree |
| Производство | Китай |
| Размери Вътрешно тяло,мм | 779×260×185 |
| SCOP | 4,2 |
| SEER | 6,6 |
| Тип на климатика | Сплит система |
| Тип на вътрешно тяло | Стенен тип |
| Цвят на панела | Бял |
Климатик GREE PULAR • Инверторна моно-сплит система за стенен монтаж
1,650.00лв. / 843.63€

ИНВЕРТОРНИ
ХИПЕРИНВЕНТОРНИ
ПОДОВИ
ТАВАННИ
КАНАЛНИ
КАСЕТЪЧНИ





Отзиви
Все още няма отзиви.